ŁAMACZE ZDOBYWAJĄ NAGRODY!

Uczestnicy 6. edycji Internetowej Gry Kryptologicznej ŁAMACZE SZYFRÓW mogą liczyć nie tylko na wyśmienitą zabawę i emocje związane z łamaniem tajnych wiadomości. Na najlepszych graczy czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, także dla pozostałych graczy organizatorzy przygotowali oryginalne łamaczowe pamiątki.

Fani kryptologii zmierzą się w tym roku z wykładami i zagadkami w dwóch stopniach trudności: podstawowym i zaawansowanym. Wniosek z tego prosty, zwycięskie zespoły, czyli te które zajmą pierwsze miejsce, będą dwa, a całe podium gry liczyć będzie aż sześć drużyn (miejsca I-III w obu kategoriach).

Wielokrotnie w wypowiedziach uczestników poprzednich edycji Gry pojawiały się opinie, że nie nagrody rzeczowe są najważniejsze, lecz dobra zabawa i satysfakcja z pokonania nierzadko wyjątkowo trudnego szyfru. Nie mniej zwycięzcom należy się nie tylko chwała, ale też i wyjątkowe pamiątki i atrakcyjne gadżety, które tym razem udało się zapewnić m.in. dzięki dofinansowaniu Muzeum Historii Polski w ramach programu Patriotyzm Jutra.

Nagrody dla zwycięskich zespołów

Zespoły grające w obu kategoriach (podstawowej i zaawansowanej) mogą liczyć na takie same nagrody. Warunek jest tylko jeden: zespół, który uczestniczył już w poprzedniej edycji gry, może się ubiegać o miejsce na podium wyłącznie w kategorii zaawansowanej. Podobnie jeśli w grającym zespole uczestniczy osoba, która raz już zmagała się z zadaniami gry, zespół może walczyć o nagrody tylko w kategorii zaawansowanej.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, zwycięzcy gry otrzymają unikatowe, srebrne odznaki ENIGMA, tworzone specjalnie na potrzeby niniejszej gry.

Natomiast wszystkie zespoły, które znajdą się na podium gry otrzymają:
  • tablety MANTA MID704DC
  • pamiątkowe koszulki Gry ŁAMACZE SZYFRÓW
  • certyfikaty ukończenia Gry

Upominki dla pozostałych uczestników Gry

Zespoły, którym nie uda się zająć podium gry w żadnej kategorii, mają szansę na zdobycie pamiątkowych koszulek Gry ŁAMACZE SZYFRÓW, dzięki losowaniu w następujących konkurencjach:
  • zespół, który ukończył grę
  • zespół, który nadesłał swoją fotografię
  • inne konkursy, ogłaszane na profilu gry


O czym warto pamiętać, walcząc o nagrody?

Nagrody oraz upominki przekazywane będą zespołom za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej. Dlatego niezbędne jest podanie adresu korespondencyjnego, pod który przesłana ma zostać ewentualna nagroda. Zrobić to można podczas rejestracji lub w trakcie gry. Jeśli zespół nie dopełni tego obowiązku w trakcie gry lub niezwłocznie po jej zakończeniu, nagroda zostanie przekazana następnemu zespołowi w klasyfikacji.

Osoby i instytucje pragnące zostać fundatorami nagród prosimy o kontakt.

Materiały zamieszczone na stronie dostępne na licencji Creative Commons CC-BY-ND

codebreakers.eu